Skip to content

партнер

На сайті ви натискаєте на робить гроші від реклами. Рекламна модель, яку ви використовуєте, називається аффилированного маркетингу і дозволяє веб-сайти, щоб заробити гроші, щоб просувати продукт або послугу. Ця сторінка пояснює більше про те, як працює афілійований маркетинг.

Інтернет повний великий вміст вільного. З блогів і блогів соціальних мереж і засобів масової інформації, цей контент щодня використовується мільйонами людей у ​​всьому світі. Однією з причин цього є велика кількість безкоштовного контенту в інтернеті – роздрібні торговці платять веб-сайтам, щоб використовувати їх. Так само як газети і телебачення робить гроші, веб-сайти можуть рекламувати продавець замість того щоб платити.

Як це працює?

Коли хтось бачить оголошення або продукт, який вони хотіли, компанія може перейти безпосередньо на веб-сайт продавця через посилання. Якщо людина купує щось, сайт стягує плату. У доповненні до оплати за будь-які продажу ви робите, веб-сайти можуть стягувати плату, щоб розмістити продавець на своєму сайті або відправити безкоштовні продукти для тестування їх.

Партнерські посилання на веб-сайті

Такі сайти, як блоги, інтереси споживачів і традиційних засобів масової інформації сайтів часто використовують партнерські посилання, щоб заробити гроші від змісту на своїх сайтах. При необхідності, вони додають партнерської посилання в тексті статті. У цьому прикладі, посилання на поле призначена, щоб викликати інтерес у торговця.

конфіденційність даних

Партнерські посилання реєструються в результаті клацання клієнта, і мережа надійно забезпечує ці клацання і зашифровану інформацію про сайт продається продавець. Засоби шифрування, що немає нічого, що дозволяє користувачеві ідентифікувати дані, і партнерські посилання не збирають персональні дані, якщо клієнт явно запитує і не входить в таку інформацію, наприклад, під водою скління або Різдво брошура. Посилання фіксує IP-адресу комп’ютера, з зазначенням місця розташування користувача.